Svíčka na míru

V bublince ("Obchody a firmy") jste se mohli o těchto svíčkách také něco málo dočíst, ovšem zde těch informací umístíme více.

 

PTÁTE SE JAK VYPADAJÍ TAKOVÉ SVÍČKY NA MÍRU?

 

Pravda je v tom, že vše děláme doslova od píky, není pro nás problém přizpůsobit velikosti kalíšků (výška x průměr), namíchat extra esence, vymyslet posyp svíček (bylinky, lísky, minerály,...) či ručně vypálit na svíčku iniciály, logo, text, obrázek,...

A teď postupně:...

Velikosti kalíšků: Ano, i ty jsme schopni vám přizpůsobit. Kalíšek vám uděláme v požadované velikosti tak, aby byl pro vás a vaše zákazníky ideální.

V případě že si ohledně rozměru nebudete vědět rady, můžeme pro vás připravit vzorky kusů a dle nich si vyberete ten ideální.

Esence: Jak z názvu plyne, svíčky děláme EKO a tak používáme i 100% přírodní esence od našich dodavatelů. Pokud máte specifický požadavek na to, jakou esenci byste chtěli, či jakou kombinaci esencí byste si přáli, i v tomto případě se vám budeme snažit vyhovět.

Posyp: Na některých fotografiích můžete vidět svíčky s posypem (lístky) a i ten můžeme vymyslet. Lze posyp udělat z bylinek či lístků, nejraději ovšem používáme lístky z růží, které svíčkám dodají nádech luxusu a exkluzivity (PS: růže, ze kterých jsou lístky, pocházejí od nás a sami si je sušíme). 

Vypalování: Klasické gravírování vám zajistí kdejaká firma, za kterou to odvede stroj,... V našem případě se jedná o ruční vypalování pájkou a tak díky tomu bude každé logo trochu jiné, ale o to bude více svíčka vypadat lépe. = Z důvodu vytížení výrobní kapacity nyní nenabízíme.

 

Nejsme žádná manufaktura, nýbrž malá rodinná truhlárna, která k výrobě přistupuje velice individuálně a je schopná vyhovět většině vašim požadavků (jedná-li se o ruční výrobu).  

Pokud máte jakékoliv otázky, či chcete vědět, jestli jsme schopni pro Vás něco vymyslet, neváhejte nás kontaktovat, určitě společnou cestu najdeme. 

info@ekosvicka.cz 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení